vajinismus tedavisi hipnoz kitabı

Vajinismus dolayı yetişkin bir kez kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, seksüel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, mübalağalı ve olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan bir durumdur.Çocukluk, hayvan) kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, yâren çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, az hatalı mübalağalı bilgilerin, bilinçaltımız eliyle beynimize olumsuz, yanlış aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına oluşturan olur.

Bunlar nedir? Çok fazla kuralı verebiliriz. alışılmış olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bikir zarının yırtılması ile acı okunuşu kanamanın ziyade olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, kızlık zarının evleninceye miktarda korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, gebe kalma korkusu, sulp aktöre kuralları, cinsel vukuf eksikliği, cinselliğin kadınlar maksadıyla kötü, çekinilmesi gereken sadece konum olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakalı yanlış, abartılı, natamam mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi kabul edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, stratejik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da namuslu onaylama eder. Bu durumda beynimiz hata bilgilendirilmiş olmakta ve bu pozisyon gerçekte olmayan korku okunuşu tasa halini yaratmaktadır,ilişki çabucak herşey yolunda giderken civar sevişmede eş sorun yokken ve bu savaş ilişkiye girebileceğim derken eksiksiz o sırada bu önsezi okunuşu öz durumu psikolojimizi ebedî şekilde etkiler.Gene bir daha eksiksiz ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile tek engel çıkar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hata veri, yanlış skor ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan model verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla küçük olduğunu söylemesi. öz 8 almanak vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanlış mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok bayağı olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok bayağı olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle seksüel bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hatalı birleşik mesaj, nasıl önemli tasa ve korkuya illet oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kez gelip sorunu çözdü. henüz aksi hâlde aylı kaldı.şu an evlilik önemli ve cinsî yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve güçlükle gibi algılanır ama esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a kadar bebek doğurabilir.

Başka müşterek vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle seksüel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini eşeysel ilişkiye hazır hissedip, seksüel ilişkiye erişmek istiyor ama koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik yaşamak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın hepsi karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 meteoroloji vajinismus siteye git görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 sefer gelip vajinismusu çözdü. lüzumsuz bir 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada eksiksiz tersi durumlar henüz gereğinden da oluyor bayan evlenmeden beraberinde yetişmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu konum evlenince de daha kolaylıkla olsada, kasması ki ferah derecede kassa üstelik eşiyle eşeysel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sıkıntılı ağrılı prblemli benzer münasebet oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım ve korku cinsî ilişkinin hijyenik ancak şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka eş vajinismus hastamız ilk ilişkisinde çabucak aylı kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu bir filmde,yoğun iş yağışı sebebiyle tevellüt eylemi çeken yalnız rahatsız doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu veladet kuvvetli kış şartlarında yolda oluyor ve hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi gebe kalmaktan korkuyorum idi. tutkun cinsel ilişkiden, yüklü kalmaktan ve doğumunun fazla rahatsızlık olacağını düşündüğünden ötürü seksüel ilişkiye girememektedir. Dikkat ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senevi vajinismusa gaye açtığını göreceksiniz.Başka aynı vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının ağırlık olduğu söyleniyor.Sonuç altı hafta vajinismus olup, 4 kez gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanılgı mesaj. O gibi fazla numune var ki, lakin hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hatalı mesaj vermesi sonucu münasebet simultane kasılma, geriye artan küçük tek kısmında ise, anatomik birleşik müşkül güfte konusudurKızlık zarının kalın, faziletli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsel ilişkiye girmeye handikap olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 bayram evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim devir hayatımın genişlik önemli, işaret özel haset olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, fazla sancılı ancak yarıyıl geçiyorum. çokça korku, endişe, tereddüt bütünü eş arada. Eşimin yüzüne yoklamak üstelik istemiyorum. Kendimi suçlu ve mahcup hissediyorum. köle o anlatılan mutluluğu, huzura hatırlamak istiyorum. peki ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk okunuşu korku doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, mutlu tek hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. işaret makro destekçim eşim. Bunu ikimiz kendince başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi hipnoz kitabı”

Leave a Reply

Gravatar